Webové stránky s WordPress

Pro obyčejné smrtelníky:

Od jednoduché stránky, přes magazín až po e-shop v mnoha jazycích. Design dle Vašeho návrhu nebo použijeme šablonu, ale jak to bude vypadat, je především na Vás, já to dám jenom dohromady. Samozřejmostí je přizpůsobení na mobilní zařízení, redakční systém WordPress (i Vaše babička zvládne upravit obsah stránek) a nastavení zobrazení na Googlu.

Pro fajnšmekry:

Primárně Front-end (CSS/SASS), ale zvládám i základy PHP pro WordPress a implementaci Javascriptu. Ve valné většině programuji šablony, snažím se vždy o pixel-perfect design, error free, s důrazem na kompletní responsibilitu včetně velikosti fontů a všech odražení.

Jak stránky vytvářím:

Webové stránky vytvářím na systému WordPress, který mi umožňuje velmi levně udělat, co bych jinak musel sáhodlouze programovat. Samotný WordPress je tzv. redakční systém, tedy způsob, jak můžete změnit obsah Vaší webové stránky bez jakékoliv znalosti programování. Vzhled stránky je pak vytvořen tzv. šablonou, tu buď společně vybereme nebo jí pro Vás naprogramuji, ale jak stránka bude vypadat bude především na Vás.

Pro koho stránky vytvářím:

Jednoduše řečeno, pro kohokoliv. Částečně se ale specializuji na neziskové organizace, kterým pomáhám s celkovou propagací, a to pod hlavičkou Mlok Studio.

Ceník:

Velice se omlouvám, ale cena závisí na mnoha aspektech a tedy jsem se rozhodl, že ceny raději nebudu uvádět.

Doména a hosting:

Chcete-li webovou stránku, potřebujete doménu a hosting, obojí musíte platit jednou ročně a většinou se obojí kupuje společně, jsou to však dvě oddělené věci, doména je jakoby adresa Vašeho domu, hosting je Váš dům, kde všechny data bydlí. Já mám nejraději hosting WEDOS, spolehlivý a levný, ideálně kupujte hosting NoLimit.

Close Icon